Baltalı %100 Keçi Sütünden Büş Peyniri 200GR

Baltalı %100 Keçi Sütünden Büş Peyniri 200GRBaltalı %100 Keçi Büş Peyniri farklı bir lezzete sahip taze krema peyniridir.

Modern usullerle sağlıklı hayvanlardan sağılıp doğru teknolojilerle paketlendiği için hiçbir koku içermez.


Paket içeriği: 200GR > Sipariş Şekli: Adet

Sevkiyat: Pazartesi-Perşembe (Pazartesi günü için en geç Cuma-Perşembe günü için en geç Salı günü sipariş veriniz.)
Dağıtım: 444 46 28 çağrı merkezimizi arayınız.
KDV Dahil 18,75 TL/AD
17,36TL/AD+ %8KDV
Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir!Baltalı %100 Keçi Büş Peynir 200 gr. farklı bir lezzete sahip taze krema peyniri dir. Fransa'nın en çok tüketilen peynirleri arasında yer alan peynirin Fransızca adı Buche de Chevre'dir. Fransız uzmanlar tarafından Türk damak tadına uygun olarak geliştirilmiştir. Katkısız %100 Keçi sütünden üretilir. Modern usullerle sağlıklı hayvanlardan sağılıp doğru teknolojilerle paketlendiği için hiçbir koku içermez.

Kahvaltıda üzerine reçel, bal veya zeytinyağı koyarak tüketebilir, salatalara karıştırabilir ya da kızartabilirsiniz. Ayrıca, şarap çeşitleriyle nefis bir uyum yakalayabilirsiniz.

Unutmayın keçi sütü insan sağlığı için faydalıdır. Anne sütüne yakın bir süt olan keçi sütü; içeriğindeki yağ ve proteinlerin inek sütünden daha ince ve yumuşak olması nedeniyle daha kolay sindirilir. Önemli bir antioksidan olan selenyum, keçi sütünde bolca bulunur. Büş peyniri keçi sütünün besin öğelerini daha yoğun içerir.

Peynir eğer hemen tüketilmeyecek ise, kendi ambalajında saklanmalıdır. Tüm peynir çeşitleri, ışıksız ortamda, buzdolabında muhafaza edilmelidir. Ambalajı açıldıktan sonra ise uygun bir saklama kabında, hava ile teması kesilerek korunmalıdır.

  • Ürünün Kalitesi
    Ürünün Fiyatı
    zeynep serin
    , 17 Mart 2014 Pazartesi   

    fiyatı biraz fazlada olsa damak tadınıza baglı ben cok begendim


Sisteme giriş yapın, siz de yorumunuzu ekleyin.