Baltalı %100 Keçi Sütünden Kaşar Peyniri 300GR

Baltalı %100 Keçi Sütünden Kaşar Peyniri 300GRDamaklara yepyeni bir kaşar lezzeti…

Keçi sütünün sağlığını ve lezzetini fazlasıyla içeriyor, çünkü 12 litre taze keçi sütünden sadece 1 kg Baltalı Keçi Kaşar Peyniri üretiliyor.


Paket içeriği: 300GR > Sipariş Şekli: Adet

Sevkiyat: Pazartesi-Perşembe (Pazartesi günü için en geç Cuma-Perşembe günü için en geç Salı günü sipariş veriniz.)
Dağıtım: 444 46 28 çağrı merkezimizi arayınız.
KDV Dahil 31,90 TL/AD
29,54TL/AD+ %8KDV
Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir!Damaklara yepyeni bir kaşar lezzeti… Keçi sütünün sağlığını ve lezzetini fazlasıyla içeriyor, çünkü 12 litre taze keçi sütünden sadece 1 kg Baltalı Keçi Kaşar Peyniri üretiliyor. Katkısız %100 Keçi sütünden, modern usullerle sağlıklı hayvanlardan sağılıp doğru teknolojilerle paketlendiği için hiçbir koku içermez.

30 gün olgunlaştıktan sonra sizlere ulaşan bu ayrıcalıklı lezzet, az tuzlu, yarı sert yapısıyla tost, pizza, makarna ve kahvaltılarınız için mükemmel bir seçim. Ayrıca yemeklerde sos olarak da kullanabilir, farklı lezzetler elde edebilirsiniz.

Unutmayın keçi sütü insan sağlığı için faydalıdır. Anne sütüne yakın bir süt olan keçi sütü; içeriğindeki yağ ve proteinlerin inek sütünden daha ince ve yumuşak olması nedeniyle daha kolay sindirilir. Önemli bir antioksidan olan selenyum, keçi sütünde bolca bulunur. Keçi sütünden kaşar peyniri keçi sütünün besin öğelerini daha yoğun içerir.

Peynir eğer hemen tüketilmeyecek ise, kendi ambalajında saklanmalıdır. Tüm peynir çeşitleri, ışıksız ortamda, buzdolabında muhafaza edilmelidir. Ambalajı açıldıktan sonra ise uygun bir saklama kabında, hava ile teması kesilerek korunmalıdır.

  • Ürünün Kalitesi
    Ürünün Fiyatı
    pelin demirgibi
    , 02 Mart 2016 Çarşamba   

    Lütfen Light Keçi Kaşar Peyniri,Light Keçi Dil Peyniri, Light Yoğurt gibi çok daha çeşitli AZ YAĞLI keçi peynir ve ürünleri de üretin.


Sisteme giriş yapın, siz de yorumunuzu ekleyin.