Baltalı %100 Keçi Sütünden Kolay Yoğurt - Çarşamba günleri üretilir.

Baltalı %100 Keçi Sütünden Kolay Yoğurt - Çarşamba günleri üretilir.Annelerimizin evde yaptığı doğal yoğurt var ya…

İşte o doğallık şimdi Baltalı Kolay Yoğurt şişesinde…
%100 keçi sütü ve hazır yoğurt kültüründen üretilir.

Çarşamba günleri üretimi yapılmaktadır, Perşembe günleri sevk edilecektir.
Paket içeriği: 1000ML > Sipariş Şekli: Adet

Sevkiyat: Pazartesi-Perşembe (Pazartesi günü için en geç Cuma-Perşembe günü için en geç Salı günü sipariş veriniz.)
Dağıtım: 444 46 28 çağrı merkezimizi arayınız.
KDV Dahil 17,18 TL/AD
15,91TL/AD+ %8KDV
Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir!Annelerimizin evde yaptığı doğal yoğurt var ya… İşte o doğallık şimdi Baltalı Kolay Yoğurt şişesinde… İçinde yapay hiçbir katkı maddesi yok… Sadece %100 keçi sütü ve hazır yoğurt kültürü var.

Böylelikle artık keçi sütünden yoğurt yapmak için, inek yoğurdu ile mayalama zorunluluğunuz kalmıyor; inek sütüne alerjisi olanlar %100 keçi sütünden mamul yoğurt yeme imkanına kavuşuyor.

Sadece ürünü tencereye koyup 45 0C sıcaklığa kadar ısıtıp (sütü lütfen kaynatmayın?) ocağın altını kapatıyorsunuz. Mayalanma süresinde ılıklığını sağlamak üzere tencerenizi kalın örtü-havlu vb. ile iyice sararak; 6-8 saat sonra nefis yoğurdunuzu afiyetle yiyebilirsiniz. Daha katı bir yoğurt severseniz 8-12 saat süre beklemeniz tavsiye edilir.

Zamanınız yok veya yapım aşamasında yoğurdunuzun başında bekleyemeyecekseniz, piyasada rahatlıkla temin edebileceğiniz yoğurt yapma makinelerini kullanarak da; nefis ev yoğurdunuzu üretip; sağlıklı bir öğününüz için iş yerinize, okulunuza vb. beraberinizde götürebilirsiniz.

Türkiyede ve dünyada bir ilk olan %100 keçi sütü ve yoğurt kültüründen oluşan “kolay yoğurt” ürünümüzü kullanarak siz de yoğurdunuzu evde kendiniz yapın, naturel keçi yoğurdunun tadını çıkarın.

Baltalı Kolay Yoğurdu, sınırlı sayıda üreterek sizlere sunuyoruz.

 • Ürünün Kalitesi
  Ürünün Fiyatı
  Gökhan Mamacı
  , 31 Ocak 2014 Cuma   

  Çok lezzetli. Denemenizi kesinlikle tavsiye ederim.

 • Ürünün Kalitesi
  Ürünün Fiyatı
  Pınar
  , 10 Şubat 2014 Pazartesi   

  güzel ürün

 • Ürünün Kalitesi
  Ürünün Fiyatı
  Pelin Erol
  , 18 Şubat 2015 Çarşamba   

  bu ürünü üretmeniz bize çok iyi geldi.iki yaşındaki oğlumun inek sütüne alerjisi var. birkaç keçi sütü markası denedik, baltalı gibisi yok.diğer markaların yoğurtlarının inek sütüyle karışık olduklarını oğlumuzun yedikten sonraki kıvranmalarından anlıyorduk..sadece baltalı %100 keçi beklentimize cevap verdi. bu yüzden çok teşekkür ederiz, oğlumuzun yoğurt yemesine yardımcı olduğunuz için.

 • Ürünün Kalitesi
  Ürünün Fiyatı
  Harun toklu
  , 09 Mart 2016 Çarşamba   

  inek sütüne alerjim var ve en zorlandığım konulardan biri yoğurt bulmaktı, yoğurdun tadı ya da görselliği çok ilgimi çekmiyor önemli olan tükettiğimde beni rahatsız etmemesiydi... teşekkürler baltalı...


Sisteme giriş yapın, siz de yorumunuzu ekleyin.