Baltalı %100 Keçi Sütünden Labneh Peyniri 200GR

Baltalı %100 Keçi Sütünden Labneh Peyniri 200GRTam yağlı %100 keçi sütünden ve orijinal adına ve tadına sadık kalarak bu özel peyniri sizlere sunuyoruz.
Paket içeriği: 200GR > Sipariş Şekli: Adet

Sevkiyat: Pazartesi-Perşembe (Pazartesi günü için en geç Cuma-Perşembe günü için en geç Salı günü sipariş veriniz.)
Dağıtım: 444 46 28 çağrı merkezimizi arayınız.
KDV Dahil 11,99 TL/AD
11,10TL/AD+ %8KDV
Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir!Labneh Türkiye’de kullanılan adı ile Labne, Ortadoğu ülkelerinde keçi sütünden yapılan bir peynir türü olup son senelerde keçi sütünün azlığı nedeni ile inek sütü ile yapılan bir sürülebilir peynirdir. Biz aslına uygun, tam yağlı %100 keçi sütünden ve orijinal adına ve tadına sadık kalarak bu özel peyniri sizlere sunuyoruz. Kahvaltıda, kanepelerde ve tatlılarda kullanabilir ya da pide üstüne sürüp zeytinyağı ve zahter ile fırınlayıp enfes tatlar yaratabilirsiniz.

Modern usullerle sağlıklı hayvanlardan sağılıp doğru teknolojilerle paketlendiği için hiçbir koku içermez.

Unutmayın keçi sütü insan sağlığı için faydalıdır. Anne sütüne yakın bir süt olan keçi sütü; içeriğindeki yağ ve proteinlerin inek sütünden daha ince ve yumuşak olması nedeniyle daha kolay sindirilir. Önemli bir antioksidan olan selenyum, keçi sütünde bolca bulunur. Keçi sütünden labneh peyniri keçi sütünün besin öğelerini daha yoğun içerir.

Tüketene kadar kabında koruyabilir, buzdolabınızda +2°C ile +10°C arasında muhafaza edebilirsiniz.