Baltalı %100 Keçi Sütünden Tulum Peyniri 350GR

Baltalı %100 Keçi Sütünden Tulum Peyniri 350GRGeleneksel İzmir tulumunun keçi sütü ile yorumu.

Pastörize %100 keçi sütünden, yağı alınmadan üretilmiş ve 30 gün bekletilerek olgunlaştırılmıştır.


Paket içeriği: 350GR > Sipariş Şekli: Adet

Sevkiyat: Pazartesi-Perşembe (Pazartesi günü için en geç Cuma-Perşembe günü için en geç Salı günü sipariş veriniz.)
Dağıtım: 444 46 28 çağrı merkezimizi arayınız.
KDV Dahil 33,90 TL/AD
31,39TL/AD+ %8KDV
Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir!Geleneksel İzmir tulumunun keçi sütü ile yorumu. Pastörize %100 keçi sütünden, yağı alınmadan üretilmiş ve 30 gün bekletilerek olgunlaştırılmıştır. Böylece peynirin kalitesi ve lezzeti artmıştır. 10 litre keçi sütünden sadece 1 kg tulum üretilebildiği için lezzeti çok yoğundur. Enfes tadıyla tostlarınızın, pizzalarınızın ve kahvaltılarınızın vazgeçilmezidir.Kızarttığınızda da nefis bir lezzet yakalayabilirisiniz.

Modern usullerle sağlıklı hayvanlardan sağılıp doğru teknolojilerle paketlendiği için hiçbir koku içermez.

Unutmayın keçi sütü insan sağlığı için faydalıdır. Anne sütüne yakın bir süt olan keçi sütü; içeriğindeki yağ ve proteinlerin inek sütünden daha ince ve yumuşak olması nedeniyle daha kolay sindirilir. Önemli bir antioksidan olan selenyum, keçi sütünde bolca bulunur. Keçi sütünden tulum peyniri keçi sütünün besin öğelerini daha yoğun içerir.

Peynir eğer hemen tüketilmeyecek ise, kendi ambalajında saklanmalıdır. Tüm peynir çeşitleri, ışıksız ortamda, buzdolabında muhafaza edilmelidir. Ambalajı açıldıktan sonra ise uygun bir saklama kabında, hava ile teması kesilerek korunmalıdır.