Baltalı %100 Seferihisar Light Keçi Peyniri 350GR

Baltalı %100 Seferihisar Light Keçi Peyniri 350GRBaltalı Light %100 Keçi Peyniri lezzetinden ödün vermeyen %54,5 daha az yağ oranı ile diyetlerinizin vazgeçilmezi olabilir.

Katkısız %100 Keçi sütünden üretilir.


Paket içeriği: 350GR > Sipariş Şekli: Adet

Sevkiyat: Pazartesi-Perşembe (Pazartesi günü için en geç Cuma-Perşembe günü için en geç Salı günü sipariş veriniz.)
Dağıtım: 444 46 28 çağrı merkezimizi arayınız.
KDV Dahil 29,90 TL/AD
27,69TL/AD+ %8KDV
Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir!Baltalı Light %100 Keçi Peyniri lezzetinden ödün vermeyen %54,5 daha az yağ oranı ile diyetlerinizin vazgeçilmezi olabilir. Katkısız %100 Keçi sütünden üretilir. Modern usullerle sağlıklı hayvanlardan sağılıp doğru teknolojilerle paketlendiği için hiçbir koku içermez. Pastörize %100 taze keçi sütünden üretilen Baltalı Light Keçi Peynirini, yarı sert yapısıyla rahatlıkla rendeleyebilir, kahvaltılarda, salatalarda ve tostlarda kullanarak mükemmel tatlar elde edebilirsiniz.

Unutmayın keçi sütü insan sağlığı için faydalıdır. Anne sütüne yakın bir süt olan keçi sütü; içeriğindeki yağ ve proteinlerin inek sütünden daha ince ve yumuşak olması nedeniyle daha kolay sindirilir. Önemli bir antioksidan olan selenyum, keçi sütünde bolca bulunur. Light keçi peyniri keçi sütünün besin öğelerini daha yoğun içerir.

Baltalı Light Keçi Peyniri sınırlı sayıda üretilmiştir. Tüketene kadar kendi kabında, buzdolabınızda +2°C ile +10°C arasında muhafaza edebilirsiniz.

 • Ürünün Kalitesi
  Ürünün Fiyatı
  Gökhan Mamacı
  , 05 Şubat 2014 Çarşamba   

  Çok lezzetli peynir. Düşük kalorili olması da diyetime yarıyor.

 • Ürünün Kalitesi
  Ürünün Fiyatı
  zeynep serin
  , 17 Mart 2014 Pazartesi   

  normal peynire göre biraz daha keçi oldugunu belli ediyor ve biraz tuzlu light olmasına ragmen

 • Ürünün Kalitesi
  Ürünün Fiyatı
  pelin demirgibi
  , 02 Mart 2016 Çarşamba   

  Lütfen Light Keçi Kaşar Peyniri,Light Keçi Dil Peyniri, Light Yoğurt gibi çok daha çeşitli AZ YAĞLI keçi peynir ve ürünleri de üretin.


Sisteme giriş yapın, siz de yorumunuzu ekleyin.